Мова навчання : УКРАЇНСЬКА

Територія обслуговування: За спеціальними закладами загальної середньої освіти територія обслуговування не закріплюється (Закон України «Про повну загальну середню освіту»)

Проєктна потужність: 230 ( базова початкова школа - 98, середня школа - 132). Контингент здобувачів освіти станом на 1.09.2022 - 199 учні. Кількість класів – 18;

Плата за навчання: Держава гарантує усім громадянам України та іншим особам, які перебувають в Україні на законних підставах, а також кожній дитині незалежно від підстав її перебування в Україні право на безоплатне здобуття повної загальної середньої освіти відповідно до стандартів освіти. (Закон України «Про освіту»)

Здобуття загальної середньої освіти та отримання корекційнорозвиткових послуг у державній та комунальній спеціальній школі учнями (вихованцями) здійснюється безоплатно за рахунок державного та місцевих бюджетів, коштів засновника (засновників), інших джерел, не заборонених законодавством. Учні (вихованці) з числа дітей з інвалідністю користуються пільгами, встановленими законодавством для осіб з інвалідністю. (Положення про спеціальну школу)

Наявність гуртожитків та вільних місць у них, розмір плат за проживання:у закладі функціонує пансіон, який складається із 2 спальних корпусів..У 2022-2023 р. в пансіоні закладу проживає 47 вихованців.

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти. Кількість споруд, майстерень, допоміжних приміщень : 2 навчальні корпуси, 2 спальних корпуси, 18 класних кімнат, 7 спалень, 2 ігрові кімнати, 6 майстерень, в одному приміщенні розташовані – їдальня (140 посадкових місць), спортивна зала, актова зала; лазня, медпункт ( 2 кімнати - ізолятора, стоматологічний кабінет, процедурний кабінет , який має обладнання для проведення фізіотерпевтичних процедур, медсестринська кімната,кімната лікарів), гараж, підсобні будівлі (2 склади, овочесховище, погріб).

ІКТ: 2Комп’ютерні класи – 7 стаціонарних комп’ютерів та 9 ноутбуків, принтери – 6 од, ламінатори – 4 од. Інтерактивна дошка – 2 од.Телевізори – 5 од,

Наявність транспорту – 1 одиниця автотранспорту: автомобіль «Газель».

Заклад освіти підключено до локальної мережі Інтернет.

Забезпечено проточною холодною водою, для забезпечення гарячою водою наявні електричні бойлери (навчальний корпус, спальні корпуси, медпункт, приміщення їдальні).

Забезпечено внутрішніми туалетами та зовнішнім туалетом, кімнатами гігієни в пансіоні закладу

Умови доступності закладу освіти для начання осіб з особливими освітніми потребами: Заклад розташований в пристосованому приміщенні, яке є памяткою архітектури 18 ст. Освітнє середовище обладнане відповідно до вимог чинного законодавства. враховуючи архітектурну специфіку будівлі та потреби здобувачів освіти. Усі основні приміщення закладу мають природне освітлення. Світло на робочі місця падає ліворуч. При оздоблені навчальних приміщень враховано такі вимоги: стіни світлих тонів; стелі, віконні рами – білі. Розташування меблів і обладнання, декоративних рослин сприяє максимальному використанню денного світла і рівномірному освітленню приміщень. З вересня по травень у приміщеннях рівень освітлення підвищується за допомогою штучного освітлення. У закладі дотримується повітряно – тепловий режим. Чистота повітря у закладі забезпечується регулярністю вологого прибирання, використанням всіх видів провітрювання (наскрізне, кутове, однобічне).

Навчальні меблі класних кімнат відповідають віковим та морфофункціональним особливостям дітей, враховується специфіка навчально – виховного процесу.

Шкільна та пришкільна території підтримуються в належному стані.

В наявності пандус, кнопка виклику.

Перелік додаткових освітніх, інших послуг поряок наадання та оплати: Додакові освітні або інші послуги у закладі не надаються.

Кiлькiсть переглядiв: 281

Фотогалерея

Житомирська спеціальна школа Житомирської обласної ради

вул. Синельниківська, 12,
Житомирська область, м. Житомир,
Україна

10014

Телефон: 0412- 41-89-82

Координати закладу в десяткових градусах: 50.245135, 28.668378

Дата останньої зміни 22 Вересня 2023

Цей сайт безкоштовний!