Дистанційне навчання— сукупність сучасних технологій, що забезпечують доставку інформації в інтерактивному режимі за допомогою використання ІКТ (інформаційно-комунікаційних технологій) від вчителів до учнів.

Основними принципами дистанційного навчання є інтерактивна взаємодія у процесі роботи, надання учням можливості самостійного освоєння матеріалу, а також консультаційний супровід у процесі навчання.

Для більш докладного ознайомлення з навчальними завданнями дистанційного навчання в нашій школі перейдіть, будь ласка, на сторінки "ПОЧАТКОВА ШКОЛА" або "СЕРЕДНЯ ШКОЛА", які знаходяться нижче.

На початку 2022-2023 н.р. частина навчального часу буде відведена для корегуючого навчання. Як це буде відбуватись? Вчитель з'ясовує, які прогалини існують у знаннях учнів. Відповідно до цього, він корегує свою педагогічну діяльність — обирає відповідні педагогічні стратегії та методи навчання, щоб ще раз повернутися до вивченого і задовольнити освітні потреби більшості учнів класу. Якщо є індивідуальні прогалини у вивченому матеріалі окремих учнів, учитель допомагає їм опанувати матеріал самостійно.
Кiлькiсть переглядiв: 489

Фотогалерея

Житомирська спеціальна школа Житомирської обласної ради

вул. Синельниківська, 12,
Житомирська область, м. Житомир,
Україна

10014

Телефон: 0412- 41-89-82

Координати закладу в десяткових градусах: 50.245135, 28.668378

Дата останньої зміни 28 Листопада 2023

Цей сайт безкоштовний!